Any Passitexams user who fails the corresponding exam has 30 days from the date of purchase of Exam on Passitexams for a full refund. Pass Adobe Exams alcatel-lucent Exams

Prodej masa

Vyzrálé maso z Rudolce prodává nově i Matylda

Matylda

Prodejní vůz potkáte na farmářských trzích a jiných podobných akcích.

Prosíme „přespolní“ zákazníky, aby pochopili, že na farmářských trzích se ceny liší od těch, uvedených na našich stránkách. Prodej na trzích je spojen s dalšími finančními náklady a proto maso a výrobky nemohou stát tolik, jako  při prodeji „ze dvora“. Děkujeme.

Vyzrálé hovězí maso

  • Vyzrálé hovězí maso: maso z běžných chovů, podléhá přísné veterinární kontrole a procesu zrání.

Uzenářské výrobky

V měsíci září 2011 jsme zahájili výrobu několika druhů uzenářských výrobků. Vedla nás k tomu snaha nabídnout zákazníkovi uzeninu nebo produkt s co nejmenším množstvím (či úplně bez) různých polyfosfátů, zvýrazňovačů barvy, stabilizátorů trvanlivosti a podobně.

Zatím z prvních týdnů provozu můžeme usoudit, že výborně se nám povedly Rudolecké párky (pouze maso a tuk, žádná mouka – bezlepkový výrobek), které z důvodu úspory práce plníme do vepřových (silných) střev. Také Rudolecká hrubozrnná sekaná se úspěšně uvedla na trh. Ta je ovšem s malým obsahem strouhanky, což má kladný vliv na konečnou chuť. Obsahuje i hovězí maso, je tedy hutnější. Ostřejší Farmářská klobása a paprikovější Rudolecká klobása doplňují náš počáteční sortiment. U těchto výrobků dokončujeme plánovitou změnu vzhledu, protože zejména oslovené zákaznice preferují drobný tučný podíl oproti námi použité hrubé zrnitosti. Obě klobásy opět bezlepkové, bez náhražek.

A jedeme dále. Počátkem roku 2012 jsme zařadili do sortimentu další uzenářské výrobky:

  • Polosuché salámy Rudolecký cesťák (typ Turista), Rudolecký vysočan (typ Vysočina), Rudolecký maďar (typ paprikáš)
  • Měkké salámy Jemný (typ Junior) a skvělý Gothaj. Začínáme vyrábět nářez s mozaikou tvořenou srdcem a jazykem.
  • Původní silné Rudolecké párky zvané BIMBO jsme doplnili slabými Tenkými a Bratislavskými s paprikou.
  • Kdo nemá rád papriku v klobásách, vyhledá Turistickou klobásu. Hitem je Hovězí maso ve vlastní šťávě.
  • Čabajková klobása Long a Císařská klobása doplňují sortiment. Úplně nově budeme během zimních měsíců vyrábět pouze na objednávku vinnou klobásu, a od března nabízíme tradiční a opravdový špekáček. Veškeré uzeniny jsou vyráběny dle předpřevratových norem. Pouze vinná klobása a sekaná obsahují lepek.

windows-81-enterprise-p-170 windows-8-1-enterprise-key windows-81-enterprise-sale-197 cheap-windows-81-enterprise-activation-key-197 windows-81-professional-p-72 http://www.microsoftproductkeys.com/windows-81-standard-p-63 windows-81-update-1-iso-repository Microsoft-All-Product-Activator-With-Windows-8.1 windows-8-professional-p-71 enterprise-key-showing-as-non-genuine win-enterprise-technet-key Enterprise-Architect-Floating-Licenses Microsoft-Windows-7-Key 7-build-7601-windows-not-genuine the-realm-of-all-serial-numbers windows-7-enterprise-serial-keys enterprise-2007-working-serial-product-key 36417-63-enterprise-serial 63-product-windows-professional-free activate-your-copy-of-windows-7-a Windows-7-Product-Key help-product-key-lost-windows-7-enterprise windows-7-enterprise-product-keys key-number-windows-7-find-see any-Microsoft-operating-system enterprise-product-key-generator-auto activate-windows-7-enterprise-best-way needs-additional-citations-for-verification 7-8-and-8.1-installation-media-legally

Kontakt

AGRO MASTER, s.r.o.

Telefon: +420 352 676 393
E-mail: info@farmarudolec.cz
Adresa: Rudolec 101, 356 01 Březová u Sokolova

Rudolec

Rudolec je přidružená obec města Březová u Sokolova. Nachází se 8 km od Sokolova v Karlovarském kraji při silnici E6 mezi Karlovými Vary a Chebem. Farma Rudolec zde má své hlavní sídlo. Skot chová na pastvinách okolo dalších přidružených obcí (Kostelní Bříza, Arnoltov) a tvoří významnou část života těchto vesnic.