Any Passitexams user who fails the corresponding exam has 30 days from the date of purchase of Exam on Passitexams for a full refund. Pass Adobe Exams alcatel-lucent Exams

Jatky

Logo

Budova jatek

Budova jatek

Jednotlivcům i firmám nabízíme zpracované jateční maso z ekologického chovu skotu plemene Charolais za běžné ceny. Vybírat můžete z široké nabídky.

Své služby nabízíme majitelům skotu. Kontaktujte nás na tel. 352 676 393 nebo na e-mailu info@farmarudolec.cz.

Provoz na jatkách

Skot vchází do jatek uličkou, na kterou je během svého života zvyklý např. pro účely vážení, odběrů krve, vakcinace, dověšování ušních známek. Tedy bez stresu, který se nepříznivě odráží na kvalitě masa. Po porážce jsou hovězí čtvrtě umístěny v chladících boxech, kde do 24 hodin musí být zchlazeny pod 7 stupňů v mase, droby pod 3 stupně. U kusů starších 30 měsíců veterinární lékař odebere vzorky k vyšetření na nemoc šílených krav (BSE). Po obdržení výsledků veterinář orazí maso oválným razítkem. Následně je maso bouráno a připraveno k prodeji.

Výstavba jatek

V roce 2008 byl podán projekt, v roce 2009 zahájena výstavba a koncem tohoto roku i provoz. Jatky jsou postaveny dle požadavků Evropské unie, které jsou platné od roku 2009. Na celkovou přípravu a vlastní realizaci byla poskytnuta dotace z Programu rozvoje venkova ve výši 40 % uznatelných nákladů.

Reference: projekt a žádost o dotaci firma Euris, p. Volmut, výstavba spolu se ZK Jinočany, pánové Mališ a Štička.

Kontakt

AGRO MASTER, s.r.o.

Telefon: +420 352 676 393
E-mail: info@farmarudolec.cz
Adresa: Rudolec 99, 356 01 Březová u Sokolova

Rudolec

Rudolec je přidružená obec města Březová u Sokolova. Nachází se 8 km od Sokolova v Karlovarském kraji při silnici E6 mezi Karlovými Vary a Chebem. Farma Rudolec zde má své hlavní sídlo. Skot chová na pastvinách okolo dalších přidružených obcí (Kostelní Bříza, Arnoltov) a tvoří významnou část života těchto vesnic.